ic_arrow_accordeon_menuCreated with Sketch. ic_autosCreated with Sketch. ic_livechatCreated with Sketch. ic_arrow_sidebarCreated with Sketch. ic_mailCreated with Sketch. ic_facturen_en_betalingenCreated with Sketch. ic_kavelsCreated with Sketch. ic_klachten_en_vragenCreated with Sketch. ic_mijn_accountCreated with Sketch. ic_mijn_biedingenCreated with Sketch. ic_overige_vragenCreated with Sketch. ic_telefoonCreated with Sketch. ic_retourneren_en_ontbindenCreated with Sketch. ic_searchCreated with Sketch. ic_thuisbezorg_veilingenCreated with Sketch. thumb-downthumb-up
Volgen

Wat zijn richtlijnen voor het retourneren van voertuigen?

Richtlijnen voor het retourneren van voertuigen:

Als u op de ophaaldag besluit het voertuig te laten staan, ontvangt u het volledige bedrag teruggestort op uw bankrekening.

Als u gebruikmaakt van de 14 dagen bedenktermijn, zijn onderstaande richtlijnen van toepassing (naast de standaard richtlijnen voor het retourneren van een product, waarbij er gecontroleerd wordt op eventuele na aankoop ontstane beschadigingen en/of gebruikssporen):

  • € 0,50 per gereden km voor voertuigen uit het A-/B- en C-segment en klein grijs (Berlingo/Combo etc.);
  • € 0,75 per gereden km voor voertuigen uit het D- en E-segment;
  • € 1,25 per kilometer voor alle overige personenvoertuigen en terreinauto's met een nieuwwaarde tot € 80.000, incl. btw en BPM;
  • € 3,- per kilometer voor alle voertuigen met een nieuwwaarde hoger dan € 80.000,- incl. btw en BPM;
  • alle beschadigingen, gebreken en vermiste zaken zoals accessoires en sleutels worden verrekend. Per situatie zal het geheel beoordeeld en vergeleken worden met de kavelomschrijving zoals vermeld op de website.
Was dit artikel nuttig?
Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 0 van 0
Hebt u meer vragen? Een aanvraag indienen

Opmerkingen

Feestdagen

Bereikbaarheid tijdens feestdagen

Sinterklaasavond Telefonisch niet bereikbaar vanaf 17:00 Chat beschikbaar
Kerstavond Telefonisch niet bereikbaar Chat beschikbaar
1e Kerstdag Telefonisch niet bereikbaar Chat niet beschikbaar
2e Kerstdag Telefonisch niet bereikbaar Chat beschikbaar
Oudjaarsavond Telefonisch niet bereikbaar Chat beschikbaar
Nieuwjaarsdag Telefonisch niet bereikbaar Chat beschikbaar