ic_arrow_accordeon_menuCreated with Sketch. ic_autosCreated with Sketch. ic_livechatCreated with Sketch. ic_arrow_sidebarCreated with Sketch. ic_mailCreated with Sketch. ic_facturen_en_betalingenCreated with Sketch. ic_kavelsCreated with Sketch. ic_klachten_en_vragenCreated with Sketch. ic_mijn_accountCreated with Sketch. ic_mijn_biedingenCreated with Sketch. ic_overige_vragenCreated with Sketch. ic_telefoonCreated with Sketch. ic_retourneren_en_ontbindenCreated with Sketch. ic_searchCreated with Sketch. ic_thuisbezorg_veilingenCreated with Sketch. thumb-downthumb-up
Volgen

Wat als de kavel is beschadigd door mijn toedoen?

Door de retour afdeling wordt bepaald wat de hoogte is van de beschadiging en/of gebruikssporen. Zij nemen contact met u op om een en ander te bespreken.

Was dit artikel nuttig?
Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 0 van 0
Hebt u meer vragen? Een aanvraag indienen

Opmerkingen

Feestdagen

Bereikbaarheid tijdens feestdagen

Sinterklaasavond Telefonisch niet bereikbaar vanaf 17:00 Chat beschikbaar
Kerstavond Telefonisch niet bereikbaar Chat beschikbaar
1e Kerstdag Telefonisch niet bereikbaar Chat niet beschikbaar
2e Kerstdag Telefonisch niet bereikbaar Chat beschikbaar
Oudjaarsavond Telefonisch niet bereikbaar Chat beschikbaar
Nieuwjaarsdag Telefonisch niet bereikbaar Chat beschikbaar